Inschrijvingen voor de Miglia Daventria XI op 27 mei 2023

 

Stand per 2 februari 2023

NOTA BENE:
Volgorde of nummer op deze pagina zijn niet de volgorde of  het startnummer voor de start op 27.05.2023.
De startnummers worden tijdig voor 27.05.2023 bekend gemaakt.

Deze lijst wordt handmatig bijgewerkt. Er kan enige vertraging optreden tussen het moment van inschrijven en bevestiging daarvan en de plaatsing op deze pagina.

TOURKLASSE

TOURKLASSE KLASSIEK

1. Team Achtereekte & De Goot

Bestuurder:  Achtereekte
Navigator: De Goot
Auto: Triumph TR 4a IRS

2. Team Bruijns & Vogelzang

Bestuurder:  Bruijns
Navigator: Vogelzang
Auto: Saab 900 classic cabrio

3. Team van Mast & Ox

Bestuurder: van Mast
Navigator: Ox
Auto: Porsche Boxter S 3.4

4. Team Pesman & Pesman

Bestuurder: M. Pesman
Navigator: V. Pesman
Auto: Ferrari F355

5. Team ter Voorde & NNB

Bestuurder: Ter Voorde
Navigator: NNB
Auto: Porsche 911

6. Team Scheppink-Baan & Stokroos

Bestuurder: Scheppink-Baan
Navigator: Stokroos
Auto: Mercedes Pagode / 250 SL

7. Team Visse & Visser

Bestuurder: H. Vissen
Navigator: S. Visser
Auto: MG TC

8. Team König & König

Bestuurder: R. König
Navigator: C. König
Auto: NNB

9. Team Wondaal & Schaafsma

Bestuurder: Wondaal
Navigator: Schaafsme
Auto: Mini Cooper S Cabrio

10. Team Van den Broek & Schlichting

Bestuurder: van den Broek
Navigator: Schlichting
Auto: Triumph TR6

11. Team Winterman & Winterman

Bestuurder: P. Winterman
Navigator: Th. Winterman
Auto: Porsche 911

12. Team De lange & Nekkers

Bestuurder: de Lange
Navigator: Nekkers
Auto: Volvo 66

13. Team Nijkamp & Bunte

Bestuurder: Nijkamp
Navigator: Bunte
Auto: Cadillac Sedan de Ville

14. Team Schoenaker & Overweg

Bestuurder: Schoenaker
Navigator: Overweg
Auto: Porsche 911 996

15. Team De Blok & Bolink

Bestuurder: de Blok
Navigator: Bolink
Auto: Triumpg Stag

16. Team Buis & Breunissen

Bestuurder: Buis
Navigator: Breunissen
Auto: BMW 323i/320IS

17. Team Manetti & Kleine Snuverink

Bestuurder: Manetti
Navigator: Kleine Snuverink
Auto: Alfa Romeo 166 3.2.V6 Busso

18. Team Pit & Pit

Bestuurder: K. Pit
Navigator: T.K. Pit
Auto: Mercedes-Benz SLK

19. Team Zernitz & Zernitz-Waelkens

Bestuurder: Zernits
Navigator: Zernitz-Waelkens
Auto: Triumph TR6

20. Team Van der Krogt & Van der Krogt-Bosch

Bestuurder: Van der Krogt
Navigator: Van der Krogt-Bosch
Auto: Porsche 928S

21. Team Pothoven & Reinten

Bestuurder: Pothoven
Navigator: Reinten
Auto: Bentley 3.5 liter

TOURKLASSE MODERN

1. Team Petersen Kinderhulp

Bestuurder:  Petersen
Navigator: NNB
Auto: Jaguar XF

2. Team Vermeul & Vermeul

Bestuurder:  A. Vermeul
Navigator: B. Vermeul
Auto: VW Polo

3. Team Willebrand & De Beele

Bestuurder: Willebrand
Navigator: De Beele
Auto: Volvo Xc60

4. Team Reuvekamp & Reuvekamp

Bestuurder:  E. Reuvekamp
Navigator: M. Reuvekamp
Auto: Saab 9-3 Cabriolet

5. Team Everink & van Eldijk

Bestuurder:  Everink
Navigator: van Eldijk
Auto: NNB

6. Team Vermeer & Vermeer

Bestuurder: J. Vermeer
Navigator: M. Vermeer
Auto: Volvo XC70

7. Team Van Rengen & Kuks

Bestuurder:  van Rengen
Navigator: Kuks
Auto: Porsche 911

8. Team Groenhart & Kremers

Bestuurder : Groenhart
Navigator : Kremers
Auto : Porsche Carrera4S

TOURKLASSE ELEKTRO

1. Team Vermeer & Vermeer

Bestuurder:  Vermeer
Navigator: Vermeer
Auto: Hyundai Ionic 5

SPORTKLASSE

1. Team Colenbrander & Roosenboom

Bestuurder : Colenbrander
Navigator : Roosenboom
Auto : Saab 99

2. Team Schaap & de Graaff

Bestuurder : Schaap
Navigator : de Graaff
Auto : Mercedes Benz 230E (W123)

3. Team Zuurmond & Polman-Blankenspoor

Bestuurder: Zuurmond
Navigator: Polman-Blankenspoor
Auto: Mini 100 Special

4. Team Visser & Sikkens

Bestuurder: Visser
Navigator: Sikkens
Auto: Saab 96 GL

5. Team Langeslag & Langeslag

Bestuurder : Jh. Langeslag
Navigator : M. Langeslag
Auto : Landrover Defender

6. Team Zwiers & De Waal

Bestuurder: Zwiers
Navigator: De Waal
Auto: Austin Healey

7. Team Waterink & Knobben

Bestuurder: Waterink
Navigator: Knobben
Auto: Volvo 142