Inschrijvingen voor de Miglia Daventria XI op 21 mei 2022

 

Stand per 13 mei 2022

NOTA BENE:
Volgorde of nummer op deze pagina zijn niet de volgorde of  het startnummer voor de start op 21.05.2022.
De startnummers worden tijdig voor 21.05.2022 bekend gemaakt.

Deze lijst wordt handmatig bijgewerkt. Er kan enige vertraging optreden tussen het moment van inschrijven en bevestiging daarvan en de plaatsing op deze pagina.

TOURKLASSE

1. Team: Achtereekte & Achtereekte

Bestuurder: Marco Achtereekte

Navigator: Matthijs Achtereekte

Auto: Triumph TR4a IRS

 

 

4. Team: Folmer & Van Deelen

Bestuurder: Folmer

Navigator: Van Deelen

Auto: Jaguar E-type V12 roadster

 

 

 

7. Team: van der Elst & Viveen- van den Bosch

Bestuurder: van der Elst

Navigator: Viveen-van den Bosch

Auto: Rover P6 3500 V8

 

 

 

10. Team: Wondaal & Schaafsma

Bestuurder: Wondaal

Navigator: Schaafsma

Auto: Mini Cooper S Cabrio

 

 

13. Team: Garretsen & van Eijck

Bestuurder: Garritsen

Navigator: van Eijck

Auto: Corvette C7 Z06

 

 

16. Team: Winterman & Winterman

Bestuurder: P. Winterman

Navigator: T. Winterman

Auto: Porsche 911 4S

 

 

19. Team: Van den Broek & Schlichting

Bestuurder: Van den Broek

Navigator: Schlichting

Auto: Triumph TR6

 

 

22. Team: Vermeer & Vermeer

Bestuurder: J. Vermeer

Navigator: M. Vermeer

Auto: Volvo XC70 AWD

 

 

25. Team: Prinsen & Thijssen

Bestuurder: Prinsen

Navigator: Thijssen

Auto: Peugeot 504 Coupé

 

 

28. Team: Everink & Casteel

Bestuurder: Everink

Navigator: Casteel

Auto: VolvoXc40

 

 

31. Team: Zernitz & Zernitz

Bestuurder: O. Zernitz

Navigator: A-C Zernitz

Auto: Triumph TR6 PI

 

 

34. Team: Koning & Schoonhoven

Bestuurder: Koning

Navigator: Schoonhoven

Auto: Porsche GT3

 

 

37. Team: Vermeulen & Vermeulen

Bestuurder: J. Vermeulen

Navigator: P. Vermeulen

Auto: Rover PB5 coupe

 

 

40. Team: Berghout & Bosch

Bestuurder: Berghout

Navigator: Bosch

Auto: Aston Martin DB9

 

 

43. Team: van Dijk & Snoeijer

Bestuurder: van Dijk

Navigator: Snoeijer

Auto: Porsche Carrera 4s Cabriolet

 

 

46. Team: Grote Ganseij & Meiberg

Bestuurder: Grote Ganseij

Navigator: Meiberg

Auto: Ford Cortina

 

 

49. Team: Franken & Reinders

Bestuurder: Franken

Navigator: Reinders

Auto: Porsche Rothmans 924 Safari

 

 

52. Team: Casteel & Messink

Bestuurder: Casteel

Navigator: Messink

Auto: Mercedes C Cabrio

 

 

55. Team: Braakhekke & NNB

Bestuurder: Braakhekke

Navigator: NNB

Auto: Donkervoort D8 Zetec Sport

 

 

58. Team: Holleman & van den Berg

Bestuurder: Holleman

Navigator: van den Berg

Auto: Fiat 124 Spider

 

 

61. Team: de Gruyter & Zekorn

Bestuurder: de Gruyter

Navigator: Zekorn

Auto: MG B 1800

 

 

64. Team: Smeets & Kurver

Bestuurder: Smeets

Navigator: Kurver

Auto: Maserati Gran Turismo 4,7

 

 

67. Team: Becker & Lubbers

Bestuurder: Becker

Navigator: Lubbers

Auto: Porsche 991 Carrera S

 

 

70. Team: Kinderhulp: van Gool & Metz

Bestuurder: van Gool

Navigator: Metz

Auto: VW Kever 1302

 

 

73. Team: Volvo Nieuwenhuijse III de Haan & Bonthuis

Bestuurder: de Haan

Navigator: Bonthuis

Auto: Volvo S60 Polestar Rebel Blue

 

 

76. Team: Pouw III Hübner & Klein Ovink

Bestuurder: Hübner

Navigator: Klein Ovink

Auto: Volkswagen Kever

 

 

2. Team: Jansma- van Emst & Jansma

Bestuurder: Jansma-van Emst

Navigator: Jansma

Auto: Mini Cooper S Cabrio

 

 

 

5. Team: König & König

Bestuurder: R. König

Navigator: C. König

Auto: NNB

 

 

 

8. Team: Vermeul & Vermeul

Bestuurder: A. Vermeul

Navigator: B. Vermeul

Auto: Volkswagen Polo

 

 

11. Team: Ter Voorde & Broekers

Bestuurder: Ter Voorde

Navigator: Broekers

Auto: Porsche 911 – 996 Carrera

 

 

14. Team: Visser & Visser

Bestuurder: H. Visser

Navigator: K. Visser

Auto: MG TC

 

 

17. Team: Heetjans & de Vries

Bestuurder: Heetjans

Navigator: de Vries

Auto: Saab 900 Classic Cabrio

 

 

20. Team: Everink & Van Eldijk

Bestuurder: Everink

Navigator: van Eldijk

Auto: Audi A5 Cabrio

 

 

23. Team: Vermeer & Vermeer

Bestuurder: P. Vermeer

Navigator: H. Vermeer

Auto: NNB

Vermeer P en H

 

 

26. Team: Van Anholt & Kruitwagen

Bestuurder: van Anholt

Navigator: Kruitwagen

Auto: Volkswagen Kever

 

 

29. Team: Schutte & Manetti

Bestuurder: Schutte

Navigator: Manetti

Auto: Alfa Romeo Alfetta 2.0

 

 

32. Team: Scheppink-Baan & Stokroos

Bestuurder: Scheppink-Baan

Navigator: Stokroos

Auto: Mercedes SL350

 

 

35. Team: Nordsiek & Nordsiek

Bestuurder: W. Nordsiek

Navigator: F. Nordsiek

Auto: Saab 9-3 cabrio

 

 

38. Team: Dusseldorp; van Campen & Streppel

Bestuurder: van Campen

Navigator: Streppel

Auto: BMW 430i cabrio

 

 

41. Team: Koetsveld & Jager

Bestuurder: Koetsveld

Navigator: Jager

Auto: Porsche Boxter

 

 

44. Team: Prinsen & Prinsen

Bestuurder: M. Prinsen

Navigator: G. Prinsen

Auto: Honda S2000

 

 

47. Team: Schaafsma & Van der Mersch

Bestuurder: Schaafsma

Navigator: Van der Mersch

Auto: Saab 900 Cabriolet

 

 

50. Team: Ten Brinke & Temmink

Bestuurder: Ten Brinke

Navigator: Temmink

Auto: Porsche 997 Turbo

 

 

53. Team: Meijlink & de Bruijn

Bestuurder: Meijlink

Navigator: de Bruijn

Auto: Audi TT

 

 

56. Team: Pelgrim & Bos

Bestuurder: Pelgrim

Navigator: Bos

Auto: Masarati Gran Turismo S

 

 

59. Team: Aarnink & Gooiker

Bestuurder: Aarnink

Navigator: Gooiker

Auto: Porsche 911

 

 

62. Team: Tempelman & Tempelman

Bestuurder: S. Tempelman

Navigator: E. Tempelman

Auto: Porsche 911

 

 

65. Team: Prikken & Pieters

Bestuurder: Prikken

Navigator: Pieters

Auto: Fiat 500 Abarth Modificata

 

 

68. Team: Potters & Potters

Bestuurder: M.I. Potters

Navigator: M.R. Potters

Auto: Volkswagen Polo

 

 

71. Team: Volvo Nieuwenhuijse I Keijzer & Kloppenburg

Bestuurder: Keijzer

Navigator: Kloppenburg

Auto: Volvo S60 (850 T5r Jan Lammers look)

 

 

74. Team: Pouw I van der Beek & Walda

Bestuurder: van der Beek

Navigator: Walda

Auto: Audi quattro

 

 

77. Team: De Blok & Tomruk-Kisi

Bestuurder: de Blok

Navigator: Tomruk-Kisi

Auto: Triumph Stag

 

 

3. Team: Reuvekamp & Reuvekamp

Bestuurder: E. Reuvekamp

Navigator: M. Reuvekamp

Auto: Saab 9.3 Cabriolet

 

 

 

6. Team: Bijkerk & Van Wieringen

Bestuurder: Bijkerk

Navigator: Van Wieringen

Auto: Mini Cooper mr Bean

 

 

 

9. Team: Van Mast & Ox

Bestuurder: van Mast

Navigator: Ox

Auto: Porsche Boxter S

 

 

 

12. Team: Groenouwe & Groenouwe-Beltman

Bestuurder: Groenouwe

Navigator: Groenouwe-Beltman

Auto: Bentley Speed Six

 

 

 

15 Team: Wiedemeijer & Bronswijk

Bestuurder: Wiedemeijer

Navigator: Bronswijk

Auto: Triumph 2500 TC

 

 

 

18. Team: Schoenaker & Overweg

Bestuurder: Schoenaker

Navigator: Overweg

Auto: Porsche 911 996

 

 

 

21. Team: Streppel & Streppel

Bestuurder: M. Streppel

Navigator: S. Streppel

Auto: Ford Mustang V8 GT Convertible

 

 

 

24. Team: VDR Bouwgroep I

Bestu

urder: NNB

Navigator: NNB

Auto: NNB

 

 

 

27. Team: Klösters & Klösters

Bestuurder: P. Klösters

Navigator: H. Klösters

Auto: Porsche 911T

 

 

 

30. Team: Zschaemisch & Hoeven

Bestuurder: Zschaemisch

Navigator: Hoeven

Auto: Alfa Romeo Giulia GT 1300 Junior

Zschaemisch Hoeven

 

 

 

33. Team: Luhrman & Segers

Bestuurder: Luhrman

Navigator: Segers

Auto: Volvo 1800s

 

 

 

36. Team: Klomps & Klomps

Bestuurder: M. Klomps

Navigator: R. Klomps

Auto: Volvo Xc40 recharge

 

 

 

39. Team: Stoppelenburg & Olree

Bestuurder: Stoppelenburg

Navigator: Olree

Auto: MG B

 

 

 

42. Team: Kastrop & Hogeslag

Bestuurder: Kastrop

Navigator: Hogeslag

Auto: Porsche 911

 

 

 

45. Team: Klein Snuverink & Klein Snuverink

Bestuurder: J. Klein Snuverink

Navigator: F. Klein Snuverink

Auto: Alfa Romeo Spider

 

 

 

48. Team: Middelveld & Sipkema

Bestuurder: Middelveld

Navigator: Sipkema

Auto: Fiat 500

 

 

 

51. Team: Weegink & Super

Bestuurder: Weegink

Navigator: Super

Auto: BMW Cabrio

 

 

 

54. Team: De Lange & Nekkers

Bestuurder: De Lange

Navigator: Nekkers

Auto: Volvo 66

 

 

 

57. Team: Elsweijer & Ten Hag

Bestuurder: Elsweijer

Navigator: Ten Hag

Auto: Prsche 911 S

 

 

 

60. Team: Smit & Smit

Bestuurder: N. Smit

Navigator: M. Smit

Auto: Lagonda LG45

 

 

 

63. Team: Zandhuis & Lubbers

Bestuurder: Zandhuis

Navigator: Lubbers

Auto: Porsche 993 Targa

 

 

 

66. Team: Bosgoed & Van Aken

Bestuurder: Bosgoed

Navigator: Van Aken

Auto: Mercedes Benz AMG-GTS

 

 

 

69. Team: Kwast & Lubbers

Bestuurder: Kwast

Navigator: Bosgoed

Auto: Mini Cooper

 

 

 

72. Team: Volvo Nieuwenhuijse II van der Krieke & Haverkamp

Bestuurder: van der Krieke

Navigator: Haverkamp

Auto: Volvo V60 T8

 

 

 

75. Team: Pouw II Plette & Jansen

Bestuurder: Plette

Navigator: Jansen

Auto: Volkswagen Kever

 

 

 

78. Team: Blijdenstein & Vos

Bestuurder: Blijdenstein

Navigator: Vos

Auto: Triumph Roadster

 

 

 

 

 

 

 

 

SPORTKLASSE

1. Team: Polman-Blankespoor & Zuurmond

Bestuurder: Polman-Blankespoor

Navigator: Zuurmond

Auto: Triumph Stag

 

 

 

4. Team: Langeslag & Langeslag-Linssen

Bestuurder: Langeslag

Navigator: Langeslag-Linssen

Auto: NNB

 

 

 

7. Team: Van den Heijkant & Van den Heijkant

Bestuurder: M. van den Heijkant

Navigator: C. van den Heijkant

Auto: Mercedes SL 280 Pagode

 

 

 

10. Team: van Barneveld & Roosenboom

Bestuurder: Van Barneveld

Navigator: Roosenboom

Auto: Alfa Romeo Giulia 1300 Ti

 

 

 

 

13. Team: Van Driel & Van Driel

Bestuurder: G. van Driel

Navigator: B. van Driel

Auto: Saab 900 classic cabriolet

 

 

 

 

16. Team: Dalhuisen & Klunder

Bestuurder: Dalhuisen

Navigator: Klunder

Auto: Austin Healey 3000 MK1

 

 

 

 

19. Team: Zwiers & de Waal

Bestuurder: Zwiers

Navigator: de Waal

Auto: Porsche 911SC

 

 

 

 

22. Team: Morssinkhof & Morssinkhof

Bestuurder: G. Morssinkhof

Navigator: W. Morssinkhof

Auto: Morgan Plus 8

 

 

 

 

25. Team: Lammertink & Kuipers

Bestuurder: Lammertink

Navigator: Kuipers

Auto: Porsche 911 RS

 

 

 

 

2. Team: De Roos & De Roos

Bestuurder: S. de Roos

Navigator: F. de Roos

Auto: Porsche 911

 

 

 

5. Team: Lutje Beerenbroek & Hay-Lutje Beerenbroek

Bestuurder: Lutje Beerenbroek

Navigator: Hay-Lutje Beerenbroek

Auto: Austin Healey 100/6

 

 

 

 

8. Team: Schaap & Quak

Bestuurder: Schaap

Navigator: Quak

Auto: Mercedes 230E

 

11. Team: Kleinbussink & Vaessen

Bestuurder: Kleinbussink

Navigator: Vaessen

Auto: Alfa Romeo Duetto

 

 

14. Team: VDR Bouwgroep II

Bestuurder: NNB

Navigator: NNB

Auto: NNB

 

 

17. Team: Sanders & Sanders

Bestuurder: M. Sanders

Navigator: N. Sanders

Auto: VW Kever

 

 

20. Team: Hoogenhout & Tigchelaar

Bestuurder: Hoogenhout

Navigator: Tigchelaar

Auto: Porsche 911

 

 

23. Team: Mes & van Voorst tot Voorst

Bestuurder: Mes

Navigator: van Voorst tot Voorst

Auto: Austin Healey 3000mk I

 

 

3. Team: Waterink & Knobben

Bestuurder: Waterink

Navigator: Knobben

Auto: Volvo 142

 

 

 

6. Team: de Graaff & Langeslag

Bestuurder: de Graaff

Navigator: Langeslag

Auto: NNB

 

 

 

 

9. Team: van Drooge & Geerdink-van Drooge

Bestuurder: van Drooge

Navigator: Geerdink – van Drooge

Auto: Triumph Tr4a

 

 

 

12. Team: Heijmans & Heijmans

Bestuurder: H.J. Heijmans

Navigator: T. Heijmans

Auto: Mercedes-Benz 230 CE

Heijmans

 

 

 

15. Team: van Triest & Buijs

Bestuurder: van Triest

Navigator: Buijs

Auto: BMW Z4

 

 

 

18. Team: Vels & Heijink

Bestuurder: Vels

Navigator: Heijink

Auto: Alfa Romeo GTV 2000 Veloce

 

 

 

21. Team: Aan de Stegge & Govers

Bestuurder: Aan de Stegge

Navigator: Govers

Auto: NNB

 

 

 

24. Team: Kuiper & van Velzen

Bestuurder: Kuiper

Navigator: van Velzen

Auto: Saab 9-3 SportCombi