Hieronder vindt u de stand van de inschrijvingen voor de Miglia Daventria X op 4 september 2021

Stand per 6 april 2021

TOURKLASSE

1. Team: Langeveld & Beversluis

Bestuurder: Langeveld

Navigator: Beversluis

Auto: MG type B

4. Team: De Lange & Nekkers

Bestuurder: De Lange

Navigator: Nekkers

Auto: MG B

7. Team: de Koning & de Koning

Bestuurder: J. H. de Koning

Navigator: G. M. de Koning

Auto: Audi TT Quattro

10. Team: Kuiper & Stappenbelt

Bestuurder: Kuiper

Navigator: Stappenbelt

Auto: Austin Healey 100/4 Le Mans

13. Team: Van Drooge & Geerdink

Bestuurder: Van Drooge

Navigator: Geerdink

Auto: Triumph TR4a

 

16. Team: Roelfsema & Van Roosmalen

Bestuurder: Roelfsema

Navigator: Van Roosmalen

Auto: Volvo 240 Original Rallycar  240 GL 2.0

19. Team: Mentjox & Doppenberg

Bestuurder: Mentjox

Navigator: Doppenberg

Auto: Ford  C MAX

 

 

22. Team: Goudswaard & Goudswaard

Bestuurder: H. Goudswaard

Navigator: P. Goudswaard

Auto: Mercedes-Benz 560SEL

 

25. Team: Jansen & Stolwijk

Bestuurder: Jansen

Navigator: Stolwijk

Auto: Renault Megane RS r26

 

 

28. Team: Van Egmond & Van der Zijde

Bestuurder: Van Egmond

Navigator: Van der Zijde

Auto: Porsche 991 GTS cabriolet

 

 

31. Team: De Groot-Bolink

Bestuurder: De Groot

Navigator: Bolink

Auto: Triumph TR4a IRS

34. Team: Schoenaker & Overweg

Bestuurder: Schoenaker

Navigator: Overweg

Auto: Porsche 996 Carrera

37. Team: Willebrand & Aalderink

Bestuurder: Willebrand

Navigator: Aalderink

Auto: Volvo XC60

40. Team: Winterman & Van den Brink

Bestuurder: Winterman

Navigator: Van den Brink

Auto: Porsche 990

 

 

43. Team: Löwik & NNB

Bestuurder: Löwik

Navigator: NNB

Auto: Rover P4 ‘Cyclops’

 

46. Team: Zernitz & Zernitz

Bestuurder: O. Zernitz

Navigator: S. Zernitz

Auto: Triumph TR6 1973

 

 

49. Team: Schakelaar & Hilhorst

Bestuurder: Schakelaar

Navigator: Hilhorst

Auto: Alfa Romeo Alfetta

 

 

52. Team: Pouw II

Bestuurder: NNB

Navigator: NNB

Auto: Volkswagen Kever

 

 

 

Team 55 : Bruijns & Vogelzang

Bestuurder: Bruijns

Navigator: Vogelzang

Auto: Saab 900 Classic Cabrio

 

 

 

Team 58. Politie Oost-Nederland

Bestuurder: Raamsman

Navigator: Nijland

Auto: Volkswagen TOUAREG 3.0 TDI

 

 

2. Team: Wondaal & Schaafsma

Bestuurder: Wondaal

Navigator: Schaafsma

Auto: Mini Cooper S Cabrio

5. Team: Visser & Visser

Bestuurder: H. Visser

Navigator: nog niet bekend

Auto: Austin Healy Sprite MkIV

8. Team: Blind & Blind

Bestuurder: I. Blind

Navigator: M. Blind

Auto: VW Up!

11. Team: Kuiper & Kuiper

Bestuurder: H. Kuiper

Navigator: C. Kuiper

Auto: Aston Martin DB 2/4

14. Team: Koetsveld & Koetsveld

Bestuurder: W. Koetsveld

Navigator: L. Koetsveld

Auto: Porsche Boxter

17. Team: Kleinlugtenbeld & Koele

Bestuurder: Kleinlugtenbeld

Navigator: Koele

Auto: Mercedes 380SL

 

20. Team: Vermeer & Vermeer

Bestuurder: J. Vermeer

Navigator: M. Vermeer

Auto: Volvo XC70 AWD

 

 

23. Team: Roescher & Roescher

Bestuurder: M.A. Roescher

Navigator: S.B. Roescher

Auto: Porsche 911T

 

26. Team: Heijmans & Heijmans

Bestuurder: J.H. Heijmans

Navigator: T. Heijmans

Auto: Mercedes SLK 200

 

29. Team: Everink & Van Eldijk

Bestuurder: Everink

Navigator: Van Eldijk

Auto: Audi A5 Cabriolet

 

32. Team: Heetjans & De Vries

Bestuurder: Heetjans

Navigator: De Vries

Auto: Saab 96

 

35. Team: Voogd & Van Gool

Bestuurder: Voogd

Navigator: Van Gool

Auto: VW Kever 1302

 

38. Team: Van Wieringen & Bijkerk

Bestuurder: Van Wieringen

Navigator: Bijkerk

Auto: Lotus Esprit

 

41. Team: Van Beek & Kleinsman

Bestuurder: Van Beek

Navigator: Kleinsman

Auto: Porsche 911

 

44. Team: Van den Broek & Schlichting

Bestuurder: Van den Broek

Navigator: Schlichting

Auto: Triumph TR

 

 

47. Team: Garritsen & Van Eijck

Bestuurder: Garritsen

Navigator: Van Eijck

Auto: Corvette C7 Z06

 

 

50. Team: Holleman & Holleman

Bestuurder: F. Holleman

Navigator: A. M. Holleman

Auto: Fiat Spider

 

 

53. Team: Pouw III

Bestuurder: NNB

Navigator: NNB

Auto: Audi Quattro 51

 

 

 

56. Team: Zschaemisch & Hoeven

Bestuurder: Zschaemisch

Navigator: Hoeven

Auto: Alfa Romeo GT 1300 junior

 

 

59. Team: Van Duren & Bijlsma

Bestuurder: Van Duren

Navigator: Bijlsma

Auto: Audi TT cabrio 1.8-5V

 

 

3. Team: Groenouwe & Groenouwe

Bestuurder: H. Groenouwe

Navigator: W. Groenouwe

Auto: Bentley Speed Six

6. Team: Verver & Verver

Bestuurder: W. Verver

Navigator: R. Verver

Auto: Nissan 350Z

9. Team: König & König

Bestuurder: R. König

Navigator: König

Auto: onbekend

12. Team: Maas & Meijlink

Bestuurder: Maas

Navigator: Meijlink

Auto: Audi TT

15. Team: Scheppink & Stokroos

Bestuurder: Scheppink-Baan

Navigator: Stokroos

Auto: Porsche 911 Carrera

 

18. Team: Oude Wesselink & Oude Wesselink

Bestuurder: G. Oude Wesselink

Navigator: J. Oude Wesselink

Auto: Jaguar XK Cabrio

 

21. Team: Luhrman & Segers

Bestuurder: Luhrman

Navigator: Segers

Auto: Volvo P1800S

 

24. Team: Folmer & van Deelen

Bestuurder: Folmer

Navigator: van Deelen

Auto: Jaguar e-type

]

27. Team: Vermeul & Vermeul

Bestuurder: A. Vermeul

Navigator: B. Vermeul

Auto: VW Polo

30. Team: Elsweier & Ten Hag

Bestuurder: Elsweier

Navigator: Ten Hag

Auto: Porsche 911S

33. Team: Hagemeier & Wilmer

Bestuurder: Hagemeier

Navigator: Wilmer

Auto: Aston Martin Vanquish Volante

36. Team: Zuurmond & Polman

Bestuurder: Zuurmond

Navigator: Polman

Auto: Mini 1100 special

39. Team: Van Mast & Van Mast

Bestuurder: Mark van Mast

Navigator: Mart van Mast

Auto: Mini Cooper

42. Team: Van Galen & Van Galen

Bestuurder: F. van Galen

Navigator: S. van Galen

Auto: Porsche 997

45. Team: Lont & Lont

Bestuurder: Johannes Lont

Navigator: Jacon Lont

Auto: MG B GT

48. Team: Schutte & Manetti

Bestuurder: Schutte

Navigator: Manetti

Auto: Alfa Alfetta 2.0 Lusso

51. Team: Pouw I

Bestuurder: NNB

Navigator: NNB

Auto: Volkswagen Kever

54. Team: König & König

Bestuurder: P. König

Navigator: T. König

Auto: Porsche 992 Turbo S

57. Team: Jansema & Jansema

Bestuurder: Ch. Jansema

Navigator: Ph. Jansema

Auto: Jaguar XKR coupé

60. Team: Kok & Kok

Bestuurder: H. Kok

Navigator: B. Kok

Auto: Audi TT cabrio I

SPORTKLASSE

1. Team: Morssinkhof & Morssinkhof

Bestuurder: G. Morssinkhof

Navigator: W. Morssinkhof

Auto: Morgan Plus 8

 

4. Team Geerdink & Geerdink

Bestuurder: D. Geerdink

Navigator: G. Geerdink

Auto: Morgan Plus 8V8 3.9

 

 

7. Team: Schoemaker & Kraamers

Bestuurder: Schoemaker

Navigator: Kraamers

Auto: Alfa Romeo Spider

 

10. Team: Van den Heikant & Van den Heikant

Bestuurder: M. van den Heikant

Navigator: C, van den Heikant

Auto: Mercedes SL 280 Pagode

 

2. Team: Mes & Van Voorst tot Voorst

Bestuurder: Mes

Navigator: Van Voorst tot Voorst

Auto: Austin Healey 3000Mk 1

O

 

5. Team: Goorhuis & Tempelaars

 Bestuurder: Goorhuis

Navigator: Tempelaars

Auto: Mercedes 350 SL

8. Team: Langeslag & Langeslag-Linssen

Bestuurder: Langeslag

Navigator: Langeslag-Linssen

Auto: NNB

 

11. Team: Waterink & Knobben

Bestuurder: Waterink

Navigator: Knobben

Auto: Volvo 142

3. Team: Zwiers & de Waal

Bestuurder: Zwiers

Navigator: De Waal

Auto: Alfa Romeo Giulia Super 1,6

 

6. Team: Fleer & Nijboer

Bestuurder: Fleer

Navigator: Nijboer

Auto: Porsche 911 E Karmann

 

 

 

9. Team: Vels & Heijink

Bestuurder: Vels

Navigator: Heijink

Auto: Alfa Romeo GTV 2000 Bertone